BIM failai

Čia rasite visus galimus parsisiųsti BIM (Building Information Modeling) failus, padėsiančius susiprojektuoti savo pakrovimo vietą. BIM – statybos projektų ateitis.

Greitas įsisavinimas suteikia galimybę įgyti konkurencinį pranašumą. Susisiekite su mūsų produktų vadybininku, jei turite klausimų, pastabų ar jums reikalinga mūsų pagalba.

Media centras

Mūsų Media Centre sukauptos visos nuotraukos ir vaizdai kiekvienam produktui, panaudoti šiame tinklalapyje ar socialiniuose tinkluose.

Prašome susisiekti su mūsų rinkodaros skyrium, jei norėtumėte panaudoti mūsų nuotraukas ar vaizdo medžiagą komerciniais tikslais arba ieškote konkretaus vaizdo.

Brošiūrų centras

Mūsų brošiūrų galerijoje rasite išsamią apžvalgą visų brošiūrų, panaudotų šiame tinklalapyje kiekvienam produktui, apžvalgą.

Prašome susisiekti su mūsų rinkodaros skyrium, jei norite panaudoti mūsų brošiūras komerciniais tikslais ar ieškote konkrečios brošiūros.

Įmonės tapatybė

Prašome susisiekti su mūsų rinkodaros skyrium, jei norite panaudoti mūsų nuotraukas komerciniais tikslais ar ieškote konkrečios nuotraukos.

IEŠKOTE KAŽKO KONKRETAUS?