Maistas – mūsų gyvybės šaltinis. Todėl turime jį laikyti saugioje, higieniškoje ir tam tikros temperatūros aplinkoje. Siūlome platų aukštos kokybės produktų pasirinkimą maisto paskirstymui ir sandėliavimui, kurie padės įveikti kasdienius iššūkius. Leiskite Stertil Dock Products rampoms dirbti jūsų labui.

Pasirinkite mūsų aukštos kokybės produktus, kurie atneš ne tik trumpalaikę, bet ir ilgalaikę investicinę grąžą. Mūsų sukurto dizaino produktai yra testuojami ekstremaliose sąlygose, kad nesusidurtumėte su nepageidaujamais rezultatais, tokiais kaip maisto sandėlio užteršimas ar ekstremalių temperatūrų poveikis.

Rampa su teleskopine lūpa

 Stertil Dock Products X-Serijos rampa su teleskopine lūpa – tai topinis rampos modelis izoliuotai aplinkai sukurti, kai rampa įrengiama už vartų, kur įprastai  tarpas tarp sunkvežimio ir sandėlio grindų yra didesnis. Paskirstymo centro sandarumo padidinimui pakrovimo vieta gali būti įrengta už vartų.

Laiptuotas rėmas. Parkavimasis prie uždarų vartų

Laiptuotas rėmas – tai pažangiausias sprendimas, norint greitai priparkuoti transporto priemonę neatidarant vartų. Jis padeda pagreitinti parkavimosi procesą ir net užtikrina, kad išorės temperatūra nepatektų į vidų. 

Energijos taupymas. Pripučiama sandarinimo rankovė

WI-Serijos Pripučiama sandarinimo rankovė – puikus pasirinkimas su pripučiamomis pagalvėmis, užtikrinant visišką sandarumą su transporto priemone. Pripučiama sandarinimo rankovė – idealus pasirinkimas žemų temperatūrų sandėliams ar paskirstymo centrams izoliuoti nuo vasaros karščių, žiemos šalčių, purvo, dulkių ir vabzdžių.

WI-Serija išpildys visus griežtos klimato kontrolės reikalavimus.

Saugumas. Transporto priemonės apsaugos sistema

Išankstinis išvažiavimas iš pakrovimo vietos, kol transporto priemonė dar pakraunama ar iškraunama, arba netyčinis pajudėjimas iš vietos yra nepageidaujamas. Transporto suvaržymas padeda išvengti panašių problemų. Patikimesnė, patvaresnė, saugesnė ir išmanesnė nei kitos sistemos. Unikali COMBILOK® transporto priemonių apsaugos sistema su integruotomis ratų kreipiančiosiomis sumažina riziką. Vartai atidaromi tik po to, kai aktyvuojama sistema COMBILOK

SPRENDIMAI SAUGIAM IR HIGIENIŠKAM MAISTO LAIKYMUI