Transporto priemonių apsaugos sistema- COMBILOK®

Išankstinis pajudėjimas iš vietos, kol transporto priemonė dar pakraunama ar iškraunama, yra nepageidautinas. Transporto suvaržymas (blokavimas) padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir nesusikalbėjimų tarp vairuotojo ir sandėlio personalo.

Priedai – sistemos dalis

Be to, kad Stertil Dock Products priedai padeda sukurti efektyvią pakrovimo vietą, jie taip pat užtikrina saugumą pakrovimo proceso metu. Tokie priedai, kaip PE bamperiai ir ratų kreipiančiosios pailgina pakrovimo vietos įrangos, tokios kaip rampos ar sandarinimo rankovės, tarnavimo laiką bei apsaugo pastatus nuo žalos padarymo.

Stertil apšvietimo žibintai aiškiai apšviečia sunkvežimio vidų, todėl puikiai matomos prekės ir kliūtys.

Geras matomumas padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką ir manevruojant sunkvežimį pakrovimui/iškrovimui.

Stertil PE bamperiai įrodė, kad tai idealus sprendimas kebliausiose situacijose.

Konstrukcija unikali: cinkuota galinė plokštė su pagalvinėmis juostelėmis ir PVC priekinė dalis, dengianti tvirtinimus.

Stertil šviesoforas suteikia saugumą pakrovimo/iškrovimo metu, reguliuodamas transporto priemonės judėjimą.

Šviesoforas gali būti susietas su vartais – kai vartai atidaryti dega raudona šviesa. Kitu atveju, jis gali būti susietas su jutikliu ar būti reguliuojamas valdymo pultu.

Stertil ratų kreipiančiosios pailgina sandarinimo rankovių tarnavimo laiką, sumažindamos transporto priemonių necentruotų ar kreivų parkavimų galimybę ir nukreipia transportą saugiai prie rampos.

Užapvalintos ratų kreipiančiosios užtikrina mažesnį transporto padangų dėvėjimąsi ar pažeidimų galimybę nei aštrūs dažniausiai sutinkami betoninių kreipiančiųjų kraštai. Pagaminta iš patvaraus cinkuoto plieno.

P-Serija. Ergonomiška rampa

P-Serijos rampa su pakeliama lūpa ženkliai sumažina vibraciją ir triukšmą, užtikrina sklandų pakrovimo/iškrovimo procesą, sumažina fizinį poveikį personalui ir įrangai.

  • Sumažina žalą prekėms
  • Sumažina žalą krovimo įrangai
  • Apsaugo personalą nuo sužeidimų
  • Idealiai tinka žemiems palečių krautuvams nuo gatvės lygio

NERIZIKUOKITE BE REIKALO