Klimato kontrolė ir izoliacija yra labai svarbi bet kuriame sandėlyje, kur reikia palaikyti pastovią prekių (produktų) temperatūrą. Kompanija Stertil sukūrė produktų asortimentą, kad būtų galima išspręsti su izoliacija susijusias problemas.

Laiptuotas rėmas

Parkavimasis neatidarant vartų …. Laiptuotas rėmas – tai geriausias sprendimas, padedantis išsaugoti šilumą viduje, o šaltį už sandėlio ribų. Tai ne tik pagreitina parkavimosi procesą, bet ir apsaugo patalpas nuo temperatūros svyravimų.

Laiptuotas rėmas taip pat prisideda prie patalpų sandarumo išlaikymo, neleidžiant patekti į vidų dulkėms ir vabzdžiams, suteikiant optimalų sandarumą tarp transporto priemonės ir sandėlio.

Šauni grandinė

Rampa su teleskopine lūpa

Stertil Dock Products X-Serijos Rampa su teleskopine lūpa montuojama už sandėlio vartų, todėl nėra tarpo tarp prisiparkavusios transporto priemonės ir sandėlio grindų.

Daugiau informacijos apie Stertil Dock Products X-Serijos Rampa su teleskopine lūpą rasite čia:

Transporto priemonių apsaugos sistema

COMBILOK transporto priemonių apsaugos (suvaržymo) sistema yra saugiausias tokio tipo produktas rinkoje, užkertantis kelią nesusikalbėjimui tarp transporto priemonės vairuotojo ir sandėlio personalo. Ši sistema – tai vertingas indėlis siekiant bendro tikslo – efektyviai energiją vartojančių logistikos sprendimų.

Užtikrintas sandarumas su Pripučiama sandarinimo rankove

WI-Serijos Pripučiama sandarinimo rankovė – puikus pasirinkimas su pripučiamomis pagalvėmis, užtikrinant visišką sandarumą su transporto priemone.

Pripučiama sandarinimo rankovė – idealus pasirinkimas žemų temperatūrų sandėliams ar paskirstymo centrams izoliuoti nuo vasaros karščių, žiemos šalčių, purvo, dulkių ir vabzdžių. WI-Serija išpildys visus griežtos klimato kontrolės reikalavimus.

NESVARBU AR KARŠTA AR ŠALTA … STERTIL DOCK PRODUCTS!