Nuolat augant kurjerių ir skubių siuntų paslaugų rinkai, Stertil sūkūrė puikų sprendimą siuntų paskirstymo centrams – WSTP Hibridinė sandarinimo rankovė furgonams, įrengiama kartu su mini rampomis. 

Ši Stertil produktų kombinacija jau yra įdiegta daugelyje tarptautinių siuntų paskirstymo kompanijų.


Tobula rampa

Stertil mini rampos – idealus sprendimas, kai skirtumas tarp sandėlio ir transporto priemonės grindų yra minimalus. Dažniausiai šis produktas naudojamas siuntų paskirstymo centruose, kuriuose aptarnaujami furgonai ir mikroautobusai. Mini rampos turi tokį pat saugumo lygį ir garantuoja greitą ir efektyvų aptarnavimą kaip ir kiti rampų modeliai.

EDGEDOCK – maksimaliam saugumui EDGEDOCK suteikia 500 mm saugų atstumą tarp prisiparkavusio transporto ir mini rampos.

EDGEDOCK yra valdoma vieno mygtuko paspaudimu valdymo pulte. Kompaktiškas modulinis EDGEDOCK dizainas užtikrina lengvą montavimą ir priežiūrą.

  • Kompaktiškas modulinis dizainas su dinamine apkrova iki 6 t
  • Lengvas montavimas ir priežiūra

LA/HA Serijos – Unikali atviro vyrio lūpos konstrukscija yra tokia tvirta, kad Stertil Dock Products suteikia jai garantiją visam gyvenimui. LA-/HA-serijos dinaminė apkrova iki 6000 kg. LA serija valdoma rankiniu būdu, HA serija – hidraulinis valdymas vieno mygtuko paspaudimu valdymo pulte.

Mini rampa – labai efektyvus ir kokybiškas produktas, ekonomiškas kainos atžvilgiu ir ergonomiškesnis lyginant su kitomis rampomis. LA/HA serijos turi daug privalumų.

WSTP hibridinė sandarinimo rankovė

WSTP Hibridinė sandarinimo rankovė furgonams yra specialiai sukurta kurjerių tarnyboms ir siuntų paskirstymo centrams. Ji padeda tobulai prisiparkuoti įvairiems siuntų furgonams, tokiems kaip Mercedes Sprinter, VW crafter ir daugumai kitų. WSTP Hibridinė sandarinimo rankovė suteikia galimybę parkuotis atidarant duris iki 180 laipsnių, ko negalima padaryti prie standartinių sandarinimo rankovių. Šoninės panelės pagamintos iš minkštos bet tvirtos putos, apsaugančios transporto priemones nuo pažeidimų ir užtikrinančios sandarumą. Unikalus WSTP stogas, suteikia paskirstymo centrams apsaugą nuo vėjo ir lietaus. Viršutinėje pagalvėje yra įmontuota kamera, kuri padeda vairuotojams lengviau parkuotis.

Stertil WSTP Hibridinės sandarinimo rankovės privalumai:

  • Speciali niša kamerai viršutinėje pagalvėje.
  • Atvira sandarinimo rankovės padėtis suteikia daugiau matomumo vairuotojui
  • Norint pailginti naudojimo laiką, galima papildomai pasirinkti sustiprintas šonines paneles su atspariomis dėvėjimuisi klostėmis.

Siuntų paskirstymo centrams WSTP Hibridinė sandarinimo rankovė gali būti standartiškai komplektuojama su pakeliamais sulankstomais segmentiniais vartais.

AUKŠČIAUSIA KLASĖ SIUNTŲ PRISTATYMO KOMPANIJOMS